Zakład Kamieniarski Magma

O nas

Zakład kamieniarski MAGMA to firma z wieloletnią tradycją utworzona w 1960 roku przez mojego ojca Władysława Sielańczyk Mistrza Kamieniarstwa. Jesteśmy firmą rodzinną , a wiedza i doświadczenie przekazywana jest z ojca na syna .


Wykwalifikowana kadra pod kierownictwem Włodzimierza Sielańczyk Mistrza Kamieniarstwa wykonuje zamówienia dokładnie i solidnie w oparciu o wiedzę , lata praktyki i najnowsze rozwiązania.Otrzymaliśmy certyfikat "Zadowolony Konsument"


Certyfikat to symbol jakości oferowanych usług, uznania i zaufania klientów.


"Zadowolony Konsument" to portal i aplikacja mobilna, których głównym zadaniem jest łączenie konsumentów szukających zaufanych dostawców, usług i ciekawych ofert promocyjnych z przedsiębiorstwami, które dzięki pozytywnym opiniom samych klientów zostały zweryfikowane do programu certyfikującego zadowolonego klienta. Uczestnicy programu są polecani przez swoich zadowolonych klientów, weryfikowani i nagradzani certyfikatem potwierdzającym jakość oferowanych przez nich usług. To nasi zadowoleni klienci wystawili nam pozytywne opinie i dzięki temu mogliśmy dołączyć do grona najlepszych firm. To najcenniejszy głos opinii publicznej, bo to sami klienci nagradzają firmy wyróżnieniem w postaci certyfikatu potwierdzającego najwyższą jakość oferowanych usług.

Dziękujemy za zaufanie !!!